• Pon - Pát 8.00-17.00
  • mraziksro@mraziksro.cz
  • (+420) 602 336 658

Naplnění chladiva - tzv. "doplnění freonu" = nalezení úniku pomocí detektoru či barviva, zavaření poškozeného místa nebo dotažení spoje, vyvakuování okruhu, naplnění dle přesné váhy. Dále práce s chladivy jako je odsátí, přečerpání, zejména s F-Plyny (HFC) R134a, R404a, R507a a přírodními chladivy (HC), R600a - izobutan a R290 - propan.

Výměna řídících jednotek = programátorů, regulátorů, termostatů, vadných sond= proměření, vyhodnocení chyb, oprava případně výměna ( Dixell, Eliwell, Carel, Flica, Ranco )

Oprava a výměna ventilátorů = v případě hlučnosti či nefunkčnosti, zejména EBM-Papst, Elco a dalších výrobců.

Výměna kompresorů, agregátů, jednotek = de-montáž, montáž, navaření, výměna filtrdehydrátoru, vakuování, zkouška, naplnění.(Danfoss, Embraco, Cubigel, Maneurop aj.)

Výměna expanzních vstřikovacích ventilů a ucpaných kapilár = nezbytné pro chod chladících zařízení. Danfoss, Honeywell, Alco aj.

Výměna vadných součástek výrobníků ledu = vodních ventilů a elektromagnetických solenoidů, časovačů, plováků a motorů čeřidel.

Opravy a vyměny výparníků chladících stolů, skříní a chladíren = opravy propíchnutých a výměny porézních netěsných výparníků ( Rivacold, Lu-Ve, Luvata, Goedhart aj. )

Výměna elektrických součástek = vypínače, relé, odtávací hodiny, stykače, přívodní kabely, kondenzátory

Čištění ucpaných kondenzátorů = parním strojem a speciálním přípravkem v případě mastnoty s prachem, pro lepší chod a delší životnost zařízení

Čištění vodního systému výrobníků ledu = rozebrání a vyčištění celého systému - výparník, trysky, čerpadla, filtry.

Výměna gumového magnetického těsnění = poničené těsnění kolem dveří či šuplíků téměř všech typů - originálních i vyráběných na míru podle rozměrů a druhů.

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * *